Avada Kedavra l Harry Potter RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yenilikler

2 posters
YazarMesaj
Xavier John Redmond
Dırdırcı Röportajcı
Dırdırcı Röportajcı
Xavier John Redmond

Mücadele Tarafı : Darkside
Kan Durumu : Safkan
RP Partneri : Yok pm atabilirsiniz

Yenilikler Empty
MesajKonu: Yenilikler   Yenilikler Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 7:25 am

John meydanda boş boş dolaşıyordu, aslında canı ilginç şeyler yapmak istiyordu ama aklına hiç bir fikir gelmiyordu. Boş boş dolaşmaktan yapacak hiç bir iş yoktu gerçi evde de boş boş oturuyordu. İşte o an aklına yeni bir fikir geldi, dışarıya çıkıp gezmekti aklına gelen fikir. Pariste çok güzel cafeler vardı. Bu cafelerde birinde oturup birşeyler içmek kendine iyi gelebilirdi. Hemen hazırlanmaya başladı, cafe yakındı onun için fazla yorulmamıştı John. Hemen boş bir masa bulup oturdu, 5 dakka geçmeden garson geldi

"Ne alırdınız efendim?"
"Bir kahve alıyım."

Diye hemen cevap verdim ne zamandır kahve içmiyordum bu bana iyi gelecekti. Elime bir gazete alıp okumaya başladım.
Valerian Ivy Black
Baş Seherbaz
Baş Seherbaz
Valerian Ivy Black

Mücadele Tarafı : ~Tarafsız~
Kan Durumu : ~Safkan~
RP Partneri : ~5 Milyar Yıl Sonrasına Kadar Düşünmüyorum:D ~

Yenilikler Empty
MesajKonu: Geri: Yenilikler   Yenilikler Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 7:44 am

Valerian evinden çıktığı gibi kendini Paris'in kalabalık sokaklarından birine atmıştı.Aslında amacı kafa dinleyebilmekti.Bu yüzden kalabalık bir sokak herkese fazlasıyla saçma gelirdi.Yine de sırf insanlar yüzünden en sevdiği cafeden vazgeçemezdi.Bunu düşünerek sokakta kısaca bir yol kat etti.Gözleriyle cafe'nin eski tabelasını aradı.Güneşin belli-belirsiz yansımaları yüzünden karşısındaki tabloda herhangi bir netlik yoktu.Bu yüzden gözlerini değil de havayı suçlamak daha çok işine geldi.Tabelayı tam olarak seçemeyince biraz daha ilerledi.Daha rahat görebilmek için gözlerini hafifçe kıstı ve sonunda istediği tabelayı görebildi.Rahatça bir nefes alarak cafenin cam kapılarından içeriye girdi.Normalde açık hava daha iyi bir seçim olsa da bu kalabalık sokakta oturursanız ezileceğiniz kesindi.Bunu düşünerek hemen kendine uygun bir yer aradı.Fakat cafedeki insan fazlalığından tek bir boş yer bile yoktu.Bunu hiç takmayarak kendine uygun bir sandalye aradı.Fazla tanımadığı ama sihir dünyasından olduğunu bildiği henüz genç bir adamın yanında oturabileceği bir yer vardı.Masanın üzerinde hiçbir şey olmamasından henüz yeni geldiğini anlaşılıyordu.Bunu düşünerek neden daha erken dışarı çıkmadığı ve bu kadar oyalandığı konusunda kendini onayladı.Adamın yanına doğru yürüdü ve hiç tereddüt hissetmeden;"-Umarım oturmamda bir sakınca yoktur."dedi.Bu kadar kibar olmaya hiç gerek yoktu.En kötü ihtimalle dırdırcıda "Kaba Baş Seherbaz" haberi çıkardı ve kimse bunu takmadan hayatına devam ederdi.Bunu düşünerek adamı bir kez daha süzdü.Adam ağzını tam açmak üzereydi ki cevabı bile beklemeden;"-Teşekkürler." dedi ve adamın karşısındaki sandalyeye oturdu.Oldukça rahat ve ukâlâ bir tutum sergiliyordu.Birkaç saniye sonra garson adamın istediği siparişi getirmiş olacaktı ki elinde kahveyle çıkageldi.Sonradan garson yavaşça Valerian'a doğru baktı ve herhangi bir sipariş isteyip istemediğini sordu.Adamı hesabı ben mi ödeyeceğim stresine sokmamak için o gidene kadar bir şey içmeme kararını beyni Valerian'dan önce almıştı bile.Bu yüzden garsona "-Hayır." diyerek onu başından savdı.Adamın tekrar ağzını açmaya çalışması üzerine; "-Ben Val.Ama siz kısaca Valerian diyebilirsiniz." dedi ve ukalaca gülümseyerek adamdan herhangi bir cevabın gelmesini beklemeye başladı.

Yenilikler
1 sayfadaki 1 sayfası